Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Strażacy uratowali mężczyznę przed utonięciem na zamarzniętym stawie


Dziś około godziny 17:30 mławscy strażacy wyjechali do zgłoszenia, z którego wynikało, że na zamarzniętym stawie w Wiśniewie znajduje się mężczyzna. Tafla lodu na tym zbiorniku rzeczywiście nie jest gruba i w przypadku jej zarwania mężczyźnie groziło wpadnięcie pod lód. Ratownicy dostali się do mężczyzny używając przenośnej drabiny. Na szczęście lód wytrzymał, mężczyzna pozostał wyciągnięty na brzeg jedynie wychłodzony i bez butów.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
gall

A skarpety miał?

oloo

A mózg to masz…