Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Poszukiwany listem gończym mieszkaniec gminy Dzierzgowo wpadł przy kontroli drogowej


fot. ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

31-letni mężczyzna był zupełnie pijany, miał zatrzymane prawo jazdy i od ponad roku był poszukiwany.

– 11 stycznia br. około godziny 18 – tej policjanci z Komisariatu Policji w Chorzelach  zatrzymali w Krzynowłodze Małej do kontroli drogowej 31- letniego mieszkańca gminy Dzierzgowo, który mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie i pomimo prawomocnego zakazu  kierował samochodem marki Audi.   Policjanci ustalili, że mężczyzna  od ponad  roku był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie na podstawie polecenia ustalenia miejsca pobytu oraz to, że  Sąd Rejonowy w Przasnyszu  w grudniu 2017 roku wydał za nim list gończy.  Najbliższy okres czasu 31 mieszkaniec powiatu mławskiego spędzi w areszcie śledczym – podaje asp.szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500