Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Poszukiwany listem gończym mieszkaniec gminy Dzierzgowo wpadł przy kontroli drogowej


fot. ilustracyjne

KSP Mława nabór

31-letni mężczyzna był zupełnie pijany, miał zatrzymane prawo jazdy i od ponad roku był poszukiwany.

– 11 stycznia br. około godziny 18 – tej policjanci z Komisariatu Policji w Chorzelach  zatrzymali w Krzynowłodze Małej do kontroli drogowej 31- letniego mieszkańca gminy Dzierzgowo, który mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie i pomimo prawomocnego zakazu  kierował samochodem marki Audi.   Policjanci ustalili, że mężczyzna  od ponad  roku był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie na podstawie polecenia ustalenia miejsca pobytu oraz to, że  Sąd Rejonowy w Przasnyszu  w grudniu 2017 roku wydał za nim list gończy.  Najbliższy okres czasu 31 mieszkaniec powiatu mławskiego spędzi w areszcie śledczym – podaje asp.szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz