Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ferie na sportowo


Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Ferie na sportowo"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
z bliska
Gość
Rok w Rok to samo ale cóż się dziwić jak się ma takich Dyr. jak MOSiR I Hala Sportowa, Panowie byście mogli zmienić tą płytę, bo już naprawdę się zdarła, czy naprawdę nie macie innych pomysłów, dla mławskich dzieciaków tylko aż 10 dni nauki pływania z wyraznym zaznaczeniem że jest to NIE ODPŁATNIE, no tak po cóż się trudzić i układać atrakcyjniejsze programy, lepiej pracować tak w myśl przysłowia—CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY KASA I TAK CO MIESIĄC SIĘ NALEŻY. No i takie są mławskie instytucje zajmujące się sportem, wszak niedługo będzie Bal Sportowca, wręczy się parę dyplomów i… Czytaj więcej »
Ktos
Gość

Na tych stolkach trzeba mieć plecy by siedzieć

wpDiscuz