Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ferie na sportowo


Słoneczne ogrody Mława


Zobacz także…

Biblioteka zaprasza na ferie zimowe 2018

W ferie muzeum zaprasza na prehistoryczne wyprawy

Co ciekawego podzieje się w ferie? MDK zaprasza

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
z bliska

Rok w Rok to samo ale cóż się dziwić jak się ma takich Dyr. jak MOSiR I Hala Sportowa, Panowie byście mogli zmienić tą płytę, bo już naprawdę się zdarła, czy naprawdę nie macie innych pomysłów, dla mławskich dzieciaków tylko aż 10 dni nauki pływania z wyraznym zaznaczeniem że jest to NIE ODPŁATNIE, no tak po cóż się trudzić i układać atrakcyjniejsze programy, lepiej pracować tak w myśl przysłowia—CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY KASA I TAK CO MIESIĄC SIĘ NALEŻY. No i takie są mławskie instytucje zajmujące się sportem, wszak niedługo będzie Bal Sportowca, wręczy się parę dyplomów i… Czytaj więcej »

Ktos

Na tych stolkach trzeba mieć plecy by siedzieć