Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już w najbliższą niedzielę 26 Finał WOŚP w Mławie. Jesteście gotowi?


Trwają ostatnie przygotowania do Finału WOŚP. Organizatorzy już w najbliższą niedzielę zapraszają wszystkich do  I LO w Mławie od godziny 14:30. Ci, którzy nie mogą dotrzeć osobiście, mogą śledzić wydarzenia na oficjalnej stronie sztabu. Mogą również zajrzeć na  snapchata szkoły.


W programie między innymi:
– inscenizacja wypadku (ul. Wyspiańskiego)
– program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków i uczniów szkół mławskich
-pokaz tańca towarzyskiego i pokaz teakwondo
– koncert zespołu „BLUES FOREVER LIVE”!!!
– LICYTACJA
-punkt krwiodawstwa
– szkolenie z pierwszej pomocy
– alkogogle
– w trakcie imprezy możliwość wykonania EKG i echo serca
i wiele innych atrakcji – grochówka za 1 zł
– pokaz zumby
– ŚWIATEŁKO DO NIEBA

Do wylicytowania czeka ponad sto różnych przedmiotów m.in: koszulki, gadżety, bony, książki, sprzęt sportowy, biżuteria. Wśród tych przedmiotów na chętnego czeka miesięczna reklama na łamach Codziennika Mławskiego (zobacz tutaj).

Przed kilkoma dniami z kierowania sztabem orkiestry zrezygnował Marek Kiełbiński, a jego zadania przejęła pedagog szkolna Elżbieta Śliwińska.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Daro
Daro
3 lata temu

pamiętajcie każda złotówka to czterdzieści groszy dla bandy owsiaka

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Daro

…ale 60 gr idzie na pomoc jakby nie było, a na NFZ ile odprowadzamy co miesiąc i co z tego mamy??
Kolejki do lekarzy, kolejki na badania, opryskliwą służbę zdrowia wiecznie niezadowoloną no i jeszcze uprzywilejowanych pracowników NFZ zarabiających krocie, mających swoje gabinety w marmurowo-granitowych gabinetach i jeżdżących na zagraniczne imprezy integracyjne.
W sumie to to wszystko co kupuje Owsiak i jego banda winniśmy mieć z NFZ bez żadnej łaski.

Marta
Marta
3 lata temu

Kiellbinski na burmistrza? Co sądzicie?

uczeń
uczeń
3 lata temu

do mławianin1…to żadna bajka!!! Funkcję szefa sztabu przejęła pani pedagog, może i lepiej 😀 jest pewność że finał WOŚP w Mławie się odbędzie 😛 Siema wszystkim

mlawianin 1
mlawianin 1
3 lata temu
Reply to  uczeń

Z twego postu widać że jesteś uczniem, ale do tej pory nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem, innych postów, zadałem pytanie do organizatorów, a jeśli na nie nie potrawisz odpowiedzieć to nie pchaj się na afisz jak nie ptrafisz, i niech ta Pani pedagog trochę cię poduczy, żebyś w przyszłości nie zasilał DOBREJ ZMIANY.

cvvv
cvvv
3 lata temu

ale wpadka panie K.

mlawianin 1
mlawianin 1
3 lata temu
Reply to  cvvv

TO NIE PIERWSZA I NIE OSTATNIA WPADKA TEGO MŁAWSKIEGO AKTYWISTY DOBREJ ZMIANY, zbliża się czas abyśmy mogli dać trochę tym aktywistom odpocząć, bo oni naprawdę nie wiedzą co czynią. A bez przekazu z centrali nie wiedzą jak się poruszać w rzeczywistym świecie.

mławianin 1
mławianin 1
3 lata temu

No proszę, ciekawa informacja, że przed kilkoma dniami z kierowania sztabem orkiestry zrezygnował Przew. Mławskiego PIS Marek Kiełbiński.—-pisanie takich bajek to dla przedszkolaków. Zadam pytanie wprost? na czyje polecenie zrezygnował z kierowania sztabem Pan Kiełbiński, przecie wiadomo nie od dziś że PIS zamiast wspomagać WOŚP OWSIAKA, wszelkimi zakazami stara się utrudniać pracę Owsiakowi.

Mławianka
Mławianka
3 lata temu
Reply to  mławianin 1

Jest tylu ludzi chorych w naszym mieście proszących o pomoc to może im pomóżcie a nie nabijać kasę Owsiakowi.

bono
bono
3 lata temu
Reply to  Mławianka

jedni dają na Rydzyka, inni dają na Owsika – każdy może wspierać kogo chce i jak chce

mlawianin 1
mlawianin 1
3 lata temu
Reply to  Mławianka

Jeśli ci to szkodzi to zacznij nabijać kasę pisowi—będziesz zdrowsza ale przy okazji idz się pomodliść o rozum, którego ci troszeczkę brakuje.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x