Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Uwaga kierowcy: Marznąca mżawka i śliskie drogi


IMGW wydał ostrzeżenie 1 stopnia dla całego województwa mazowieckiego. W nocy możliwe są marznące opady, a to oznacza śliskie chodniki i gołoledź na drogach. 

Słoneczne ogrody Mława

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega- do jutrzejszego poranka: prognozuje się dalsze występowanie miejscami słabych opadów marznącej mżawki, powodującej gołoledź. Największe prawdopodobieństwo oraz najdłuższy czas występowania zjawiska prognozuje się dla subregionów wschodniego i południowego. Opady marznące będą stopniowo, od północnego wschodu województwa, przechodzić w słabe opady śniegu. Prawdopodobieństwo: powyżej 95% (Opady marznące).

źródło: IMGW

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500