Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stłuczki i siniaki, czy same piątki i szóstki?


We wtorek, 9 stycznia, na zajęcia w klasie III d przybyli liczni goście –  Rodzice uczniów. Zajęcia pod hasłem:  Rozważne dziecko –  bezpieczny uczeń,  miały na celu uświadomienie uczniom, jakie są najważniejsze priorytety rodziców związane z pobytem ich dziecka w szkole.


Okazało się, że najbardziej rodzice martwią się o to, żeby ich pociechy swoim zachowaniem nie narażały siebie i innych na stłuczki i urazy, aby były grzeczne i skoncentrowane podczas lekcji. Uczniowie uważali, że dla mamy i taty najistotniejsze są jednak wyniki w nauce. Konfrontacja prezentowanych przez strony stanowisk doprowadziła do wspólnych wniosków. Zarówno oceny jak i bezpieczeństwo dziecka w szkole są tak samo ważne. Co najbardziej istotne – to uczeń jest w ogromnym stopniu za to odpowiedzialny.

Źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments