Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piąty siatkarski memoriał im. Marka Lewandowskiego


5 lat temu w wypadku samochodowym zginął tragicznie Marek Lewandowski,  oficer straży pożarnej w Mławie, ale i pasjonat siatkówki. To dla niego koledzy spod siatki zagrali kolejny już raz turniej w Radzanowie.


W sportowej rywalizacji zmierzyły się cztery drużyny strażackie z Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej z Mławy, Działdowa, Ciechanowa, Gostynina i Ochotniczej Straży Pożarnej z Radzanowa. Dołączyła do nich drużyna Komendy Powiatowej Policji z Mławy.

Najlepsi w tych zmaganiach okazali się strażacy z Gostynina pewnie wygrywając cztery sety, w piątym zdobywając jeden punkt. Tuż poniżej niż uplasowała się drużyna policjantów, która z kolei wyprzedziła drużynę gospodarzy z Radzanowa.  Na kolejnych pozycjach uplasowali się strażacy z Ciechanowa, Mławy i Działdowa. A choć wynik w sportowej rywalizacji jest bardzo ważny, w tym przypadku stanowił jedynie wartość dodaną.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments