Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Piąty siatkarski memoriał im. Marka Lewandowskiego


5 lat temu w wypadku samochodowym zginął tragicznie Marek Lewandowski,  oficer straży pożarnej w Mławie, ale i pasjonat siatkówki. To dla niego koledzy spod siatki zagrali kolejny już raz turniej w Radzanowie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W sportowej rywalizacji zmierzyły się cztery drużyny strażackie z Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej z Mławy, Działdowa, Ciechanowa, Gostynina i Ochotniczej Straży Pożarnej z Radzanowa. Dołączyła do nich drużyna Komendy Powiatowej Policji z Mławy.

Najlepsi w tych zmaganiach okazali się strażacy z Gostynina pewnie wygrywając cztery sety, w piątym zdobywając jeden punkt. Tuż poniżej niż uplasowała się drużyna policjantów, która z kolei wyprzedziła drużynę gospodarzy z Radzanowa.  Na kolejnych pozycjach uplasowali się strażacy z Ciechanowa, Mławy i Działdowa. A choć wynik w sportowej rywalizacji jest bardzo ważny, w tym przypadku stanowił jedynie wartość dodaną.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500