Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal karnawałowy w przedszkolu na Hożej


To prawdziwy bal karnawałowy. Były piękne stroje, muzyka, tańce a nawet przyjechał Święty Mikołaj. Na pragnących uzupełnić zapas sił do wesołych harców czekał w salach poczęstunek.


10 stycznia w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 przedszkolaki z grup Tygryski, Krasnale, Słoneczka, Biedronki i Stokrotki miały swój bal karnawałowy. Znane i lubiane dziecięce piosenki przeplatały się z popularnymi tanecznymi szlagierami. Zabawa była tak wesoła, że nawet ci, trochę bardziej nieśmiali dali się do niej porwać. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments