Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Nie zapominają o Marcinie. Piłkarze zagrali i zebrali pieniądze


Mławski dziennikarz Marcin Breński wraca powoli do zdrowia. Rehabilitacja jest bardzo kosztowana, dlatego środowisko piłkarskie próbuje pomóc, jak może. W grudniu odbył się turniej w Mławie, natomiast w święto Trzech Króli sympatycy futbolu spotkali się w Działdowie.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Kibice nie zawiedli, na trybunach było głośno i niezwykle żywiołowo. Wśród skandowanych haseł przeważało jedno „Ecik wracaj do nas”.  Wysoki poziom prezentowali także piłkarze. Do rywalizacji w trzeciej edycji noworocznego turnieju przystąpiło osiem zespołów.

Główne trofeum zgarnęli reprezentanci Rafmet-u Działdowo. Wśród zwycięzców przeważali obecni i byli reprezentanci Mławianki – Grzegorz Jabłonowski, Mateusz i Michał Stryjewscy, Szymon Masiak, Tomasz Chądzyński i Marcin Tomczak.  W decydującym meczu pokonali 4:2 WML Mława. W obozie rywali wyróżniał się w turnieju Dominik Lemanek. Sięgnął po koronę króla strzelców. Oprócz tego gracza w szeregach wicemistrzów zagrali Rafał Kieczmer, Jakub i Łukasz Wróblewscy i Jarosław Pełkowski.

Na trzeciej pozycji finiszowali gracze Jokera Mława. W rywalizacji o najniższy stopień podium okazali się lepsi od  Currenda Team Gdańsk. W regulaminowym czasie zwycięzca nie został wyłoniony. Doszło do konkursu rzutów karnych, w którym lepsi okazali się nasi reprezentanci.

Klasyfikacja końcowa: 1. Rafmet Działdowo, 2. WML Mława, 3. Joker Mława, 4. Currenda Team Gdańsk, 5. Start Działdowo MG, 6. Old Boys Mława,7. Start Działdowo junior, 8. Kanonierzy

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
z bliska
Gość
z bliska

Panie WITKU Pan to chyba będzie biegal po boiskach i parkietach w takiej formie do 100-ki, czego życzę z całego serca!!!!!!