Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie zapominają o Marcinie. Piłkarze zagrali i zebrali pieniądze


Mławski dziennikarz Marcin Breński wraca powoli do zdrowia. Rehabilitacja jest bardzo kosztowana, dlatego środowisko piłkarskie próbuje pomóc, jak może. W grudniu odbył się turniej w Mławie, natomiast w święto Trzech Króli sympatycy futbolu spotkali się w Działdowie.


Kibice nie zawiedli, na trybunach było głośno i niezwykle żywiołowo. Wśród skandowanych haseł przeważało jedno „Ecik wracaj do nas”.  Wysoki poziom prezentowali także piłkarze. Do rywalizacji w trzeciej edycji noworocznego turnieju przystąpiło osiem zespołów.

Główne trofeum zgarnęli reprezentanci Rafmet-u Działdowo. Wśród zwycięzców przeważali obecni i byli reprezentanci Mławianki – Grzegorz Jabłonowski, Mateusz i Michał Stryjewscy, Szymon Masiak, Tomasz Chądzyński i Marcin Tomczak.  W decydującym meczu pokonali 4:2 WML Mława. W obozie rywali wyróżniał się w turnieju Dominik Lemanek. Sięgnął po koronę króla strzelców. Oprócz tego gracza w szeregach wicemistrzów zagrali Rafał Kieczmer, Jakub i Łukasz Wróblewscy i Jarosław Pełkowski.

Na trzeciej pozycji finiszowali gracze Jokera Mława. W rywalizacji o najniższy stopień podium okazali się lepsi od  Currenda Team Gdańsk. W regulaminowym czasie zwycięzca nie został wyłoniony. Doszło do konkursu rzutów karnych, w którym lepsi okazali się nasi reprezentanci.

Klasyfikacja końcowa: 1. Rafmet Działdowo, 2. WML Mława, 3. Joker Mława, 4. Currenda Team Gdańsk, 5. Start Działdowo MG, 6. Old Boys Mława,7. Start Działdowo junior, 8. Kanonierzy

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
2 lata temu

Panie WITKU Pan to chyba będzie biegal po boiskach i parkietach w takiej formie do 100-ki, czego życzę z całego serca!!!!!!