Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Życzyli sobie taaakiej ryby


W dniu Święta Trzech Króli, sobota 6 stycznia na spotkaniu świąteczno-noworocznym spotkali się członkowie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Mławie. Na uroczystości, która odbyła się w budynku „Rybaczówki” nad mławskim Zalewem Ruda obecnych było ponad 30 wędkarzy.


– Wszystkim kolegom wędkarzom życzę dużo zdrowia i dobrych połowów w nowym 2018 roku. Oczywiście ten rok będzie dla nas czasem wyzwania i pracy, bo będziemy przeprowadzać remont budynku „Rybaczówki”. Proszę wszystkich kolegów z Koła o pomoc w realizacji tego projektu – powiedział Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława.

Do życzeń dołączył się prezes Okręgu Ciechanowskiego PZW Henryk Grześ, który był obecny na spotkaniu razem z żoną. Następnie wędkarze podzielili się opłatkiem, po czym zasiedli do stołu zastawionego wigilijnymi potrawami. Wielkim powodzeniem cieszył się bigos, który przyrządził Tadeusz Piwowarczyk. W rodzinnej atmosferze śpiewano kolędy i dyskutowano o minionym sezonie wędkarskim

RW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments