Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lider nadal w gazie. Czternaście goli Jokera


Reprezentanci Mława Team. Fot. G.W


Świąteczno-noworoczna przerwa nie zaszkodziła liderowi Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. W pierwszy czwartek stycznia reprezentanci Zielonego Miasta cieszyli się z siódmego zwycięstwa w rozgrywkach.

Konkurentom nie pomogły dwa skuteczne uderzenia w wykonaniu Andrzeja Wąsowskiego. Prowadząca w tabeli drużyna okazała się skuteczniejsza, a zadbali o to Michała Smoliński (dwie bramki), Sławomira Folga i Marcin Rosocha.

Cztery punkty do lidera traci Joker. Obrońcy tytułu mistrzowskiego urządzili sobie w konfrontacji z outsiderem Czaplicki Team strzelecki trening. Zdobyli aż czternaście goli – sześć wbił Sławomir Grablewski, cztery Jarosław Krystkiewicz, dwa Zbigniew Krystkiewicz, po jednym Karol Roniewicz i Marek Kacprzak.

Na trzeciej pozycji plasują się Oldboye. Sparcie pozwolili na oddanie precyzyjnych strzałów w wykonaniu dwóch Łukaszów, Walczaka i Manelskiego. Sami odpowiedzieli siedmiokrotnie. Hattricki skompletowali Mariusz Walczak i Andrzej Karpiński, ponadto na listę strzelców wpisał się Artur Cybulski.

Czwarty triumf z rzędu zanotowała Mława Team. W konfrontacji z Easy-Netem trzy gole wbił Szymon Chmielewski, z jednego cieszył się Piotr Król. Honor przeciwników uratował Tomasz Włodarski. Natomiast w ostatnim spotkaniu doszło do solidnej wymiany ciosów. Ostatecznie padło tuzin goli. Osiem wbiła FC Kępa, w szeregach której szalał Daniel Kaczerski. Zdobył pięć bramek, dwie dołożył Dawid Szwarc, jedną Maciej Skrobiński. Zdobycz Marco była o połowę mniejsza – konkurencyjnego bramkarza pokonali Radosław Smoliński, Mateusz Sokół i Przemysław Kwieciński (2).

Jedenasta kolejka odbędzie się w czwartek 11 stycznia. Tego dnia zostaną rozegrane pojedynki: Zielone Miasto – Sparta, Marco – Drin Team, Czaplicki Team – FC Kępa, Mława Team – Joker, Oldboy – Easy Net.

VIII kolejka (4.01): Sparta – Oldboy 2:7, Easy Net – Mława Team 1:4, FC Kępa – Marco 8:4, Joker – Czaplicki Team 14:0, Drin Team – Zielone Miasto 2:4

Najlepsi strzelcy: 18 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 14 – Łukasz Manelski (Sparta), 13 – Mariusz Walczak (Oldboy)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x