Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Konkurs fotograficzny „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę ” rozstrzygnięty


Na początku października 2017 r. biblioteka szkolna Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie ogłosiła konkurs fotograficzny pod hasłem „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę ”, który polegał na zrobieniu zdjęcia z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała,  tak aby całość była spójna. 


Konkurs trwał dwa miesiące (październik, listopad). Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni uczniów, zainteresowań i pasji czytelniczych, promocja czytelnictwa w niekonwencjonalny sposób, a także popularyzacja nowości czytelniczych.

Informacje o konkursie zostały zamieszczone w dzienniku elektronicznym LIBRUS w ogłoszeniach, dodatkowo  każdy uczeń otrzymał wiadomość z regulaminem konkursu i zaproszeniem do udziału.

W konkursie wzięli udział uczniowie poszczególnych klas, a klasa I G ogółem. Komisja  po obejrzeniu prac i starannym ich przeanalizowaniu przyznała lokaty:

I  miejsce:  Czugaj Kamila kl. II.H

II miejsce:  Klasa I G

III miejsce: Gajda Dominik kl. II.F

Wyróżnienie: Radomska Daria I.O

źródło i fot. ZS nr 4

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Jurek
Gość
Jurek

Brawa dla autorów wszystkich nagrodzonych prac. Piękne kompilacje.

Jędrek
Gość
Jędrek

Łączniczki – wspaniale.