Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława: Zapraszamy na kurs dla operatorów! Koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, walec drogowy…


Ośrodek Szkolenia OSKAR i Pracownia Rozwoju INKUBATOR w Mławie zapraszają na kursy dla operatorów! Dowiedz się, kiedy startuje KOLEJNY KURS. Zadzwoń: Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel.: tel. 691 704 693, 793 705 311 Koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, NOWOŚĆ: WALEC DROGOWY. Zapewniamy badania lekarskie. Wysoka zdawalność egzaminów!  Z A P R A S Z A M Y!!

http://www.ososkar.neostrada.pl/

Ogłoszenie sponsorowane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]