Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wysokie wygrane faworytów. Wuja Squad liderem


Szósta kolejka Kormez Mławskiej Ligi Koszykówki  przyniosła zwycięstwa faworytów. Czołowe ekipy urządziły sobie ostre strzelanie w konfrontacji z niżej notowanymi konkurentami. Liderem pozostali reprezentanci Wuja Squad.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Problemy z Dragons mieli jedynie w premierowej kwarcie. Okazali się w niej lepsi o jeden punkt. Potem podkręcili tempo, mając głównych egzekutorów w osobach Bartosza Tyszki i Krzysztofa Ćwika. Pierwszy rzucił dwadzieścia dziewięć punktów, drugi siedemnaście. W szeregach przeciwników próbowali najczęściej odpowiadać Arkadiusz Merchel i Sebastian Hinczewski.

Ciechanowianie nie dali żadnych szans debiutantom z Działdowa. Najskuteczniejszym graczami MOSiR-u okazali się Adam Nałęcz i Jarosław Siwek. Obaj zgromadzili na koncie po dziewiętnaście oczek. Ważną rolę w sukcesie odegrał autor ośmiu asyst Łukasz Komorowski. Ubiegłoroczni mistrzowie nie próżnowali głównie w rzutach z dystansu. Trafili aż dziewięć prób zza linii 6.75 metra (za 3 punkty).

Reprezentanci I LO rywalizowali z WML Squad jak równy z równym jedynie przez pierwsze osiem minut. Potem przestali sobie radzić z defensywą konkurentów. W drugiej kwarcie rzucili tylko cztery punkty, po czym poprawili ten wynik w ostatniej. Rzucili jedno oczko, po tym jak rzut osobisty wykorzystał Artur Czerwiński. Wśród zwycięzców wyróżnili się Przemysław Łęczek i Jakub Walczak. Pierwszy rzucił 21 punktów (dorzucił 13 zbiórek), drugi do 16 punktów dołożył 9 asyst.

Siódma kolejka zostanie rozegrana w środę 31 stycznia. Oto zestaw par: Dream Team Działdowo – Dragons Mława, WML Squad – Wuja Squad, I LO Mława – MOSiR Ciechanów

Wyniki

VI kolejka (3 stycznia): Wuja Squad – Dragons 67:40, I LO Mława – WML Squad 26:70, MOSiR Ciechanów – Dream Team Działdowo 70:37

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500