Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wysokie wygrane faworytów. Wuja Squad liderem


Szósta kolejka Kormez Mławskiej Ligi Koszykówki  przyniosła zwycięstwa faworytów. Czołowe ekipy urządziły sobie ostre strzelanie w konfrontacji z niżej notowanymi konkurentami. Liderem pozostali reprezentanci Wuja Squad.

Sprzedam Piec


Problemy z Dragons mieli jedynie w premierowej kwarcie. Okazali się w niej lepsi o jeden punkt. Potem podkręcili tempo, mając głównych egzekutorów w osobach Bartosza Tyszki i Krzysztofa Ćwika. Pierwszy rzucił dwadzieścia dziewięć punktów, drugi siedemnaście. W szeregach przeciwników próbowali najczęściej odpowiadać Arkadiusz Merchel i Sebastian Hinczewski.

Ciechanowianie nie dali żadnych szans debiutantom z Działdowa. Najskuteczniejszym graczami MOSiR-u okazali się Adam Nałęcz i Jarosław Siwek. Obaj zgromadzili na koncie po dziewiętnaście oczek. Ważną rolę w sukcesie odegrał autor ośmiu asyst Łukasz Komorowski. Ubiegłoroczni mistrzowie nie próżnowali głównie w rzutach z dystansu. Trafili aż dziewięć prób zza linii 6.75 metra (za 3 punkty).

Reprezentanci I LO rywalizowali z WML Squad jak równy z równym jedynie przez pierwsze osiem minut. Potem przestali sobie radzić z defensywą konkurentów. W drugiej kwarcie rzucili tylko cztery punkty, po czym poprawili ten wynik w ostatniej. Rzucili jedno oczko, po tym jak rzut osobisty wykorzystał Artur Czerwiński. Wśród zwycięzców wyróżnili się Przemysław Łęczek i Jakub Walczak. Pierwszy rzucił 21 punktów (dorzucił 13 zbiórek), drugi do 16 punktów dołożył 9 asyst.

Siódma kolejka zostanie rozegrana w środę 31 stycznia. Oto zestaw par: Dream Team Działdowo – Dragons Mława, WML Squad – Wuja Squad, I LO Mława – MOSiR Ciechanów

Wyniki

VI kolejka (3 stycznia): Wuja Squad – Dragons 67:40, I LO Mława – WML Squad 26:70, MOSiR Ciechanów – Dream Team Działdowo 70:37

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x