Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Rekordowe występy mławskiego weterana. Srebro w drużynie


W radosnym nastroju zasiadł do świątecznego stołu mławski lekkoatleta Alfred Jóźwiak. Podczas drużynowych mistrzostw Polski w kategorii Masters cieszył się ze srebrnego medalu wywalczonego w barwach Mazowsza.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na stadionie w Toruniu rywalizowało 150 zawodników. Reprezentowali aż szesnaście województw. Poza zasięgiem wszystkich byli przybysze z Warmii i Mazur. Srebro przypadło Mazowszu, natomiast na najniższym stopniu podium finiszowali miejscowi zawodnicy. Reprezentanci kujawsko-pomorskiego województwa stracili do zwycięzców blisko sześć tysięcy punktów.

Podczas czempionatu padły aż dwadzieścia dwa rekordy kraju. Autorem dwóch z nich był mławianin. Zdominował biegi sprinterskie w swojej kategorii wiekowej M75. Okazał się najlepszy zarówno na 60, jak i na 200 metrów. Oba dystanse pokonał w rekordowym czasie, uzyskując odpowiednio 8.95 oraz 31.75.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

1500
Beata

Wielki sukces z ostatnich dni to SREBRO i BRĄZ na mistrzostwach Europy w Madrycie. BRAWO. Dumne dzieci i wnuki.

Anonimowo

Wnuki stuprocentowo wspierają pana Alfreda w jego karierze sportowej i zapewniam że nie brakuje im jego atencji, a osoby piszące takie komentarze powinny się wstydzić i.. zająć własną rodziną, bo to znacznie lepszy sposób na spędzenie czasu niż pisanie zawistnych komentarzy w internecie 🙂

Beata

Brawo.Dla wiadomości hejterow-Pan Alfred dba o wnuki jak nikt.

Barbara Magiera

Wielkie gratulacje Panie Alfredzie !

Barbara Magiera

Gratulacje Panie Alfredzie .

emeryt

nie no jaja. ludzie nie mają na leki opłaty a on wyjazdy, hotele.
daj Pan na biednych i chorych albo chociaż jak wcześniej ktoś pisał wnukom.

aks

szkoda kasy lepiej wydać na wnuki.

z bliska

Panie Fredku, WIEM ŻE SPORT TO ZDROWIE, ale w Pana przypadku to chyba już czas zacząć się zajmować wnukami.