Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Rekordowe występy mławskiego weterana. Srebro w drużynie


W radosnym nastroju zasiadł do świątecznego stołu mławski lekkoatleta Alfred Jóźwiak. Podczas drużynowych mistrzostw Polski w kategorii Masters cieszył się ze srebrnego medalu wywalczonego w barwach Mazowsza.

Słoneczne ogrody Mława

Na stadionie w Toruniu rywalizowało 150 zawodników. Reprezentowali aż szesnaście województw. Poza zasięgiem wszystkich byli przybysze z Warmii i Mazur. Srebro przypadło Mazowszu, natomiast na najniższym stopniu podium finiszowali miejscowi zawodnicy. Reprezentanci kujawsko-pomorskiego województwa stracili do zwycięzców blisko sześć tysięcy punktów.

Podczas czempionatu padły aż dwadzieścia dwa rekordy kraju. Autorem dwóch z nich był mławianin. Zdominował biegi sprinterskie w swojej kategorii wiekowej M75. Okazał się najlepszy zarówno na 60, jak i na 200 metrów. Oba dystanse pokonał w rekordowym czasie, uzyskując odpowiednio 8.95 oraz 31.75.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

1500
Beata

Wielki sukces z ostatnich dni to SREBRO i BRĄZ na mistrzostwach Europy w Madrycie. BRAWO. Dumne dzieci i wnuki.

Anonimowo

Wnuki stuprocentowo wspierają pana Alfreda w jego karierze sportowej i zapewniam że nie brakuje im jego atencji, a osoby piszące takie komentarze powinny się wstydzić i.. zająć własną rodziną, bo to znacznie lepszy sposób na spędzenie czasu niż pisanie zawistnych komentarzy w internecie 🙂

Beata

Brawo.Dla wiadomości hejterow-Pan Alfred dba o wnuki jak nikt.

Barbara Magiera

Wielkie gratulacje Panie Alfredzie !

Barbara Magiera

Gratulacje Panie Alfredzie .

emeryt

nie no jaja. ludzie nie mają na leki opłaty a on wyjazdy, hotele.
daj Pan na biednych i chorych albo chociaż jak wcześniej ktoś pisał wnukom.

aks

szkoda kasy lepiej wydać na wnuki.

z bliska

Panie Fredku, WIEM ŻE SPORT TO ZDROWIE, ale w Pana przypadku to chyba już czas zacząć się zajmować wnukami.