Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najbardziej emocjonujące półfinały w historii pięciu sezonów


W pierwszym półfinale zmierzyły się ekipy już wcześniej tytułowanane – Benex z Automyjnią. Benex jako dwukrotny triumfator wcześniejszych edycji przystąpił do pojedynku jako faworyt.

Od pierwszej do dziewiątej kolejki szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą drużynę. Mecz dzięki swojej rewelacyjnej dyspozycji na swoją korzyść przechylił weteran ligi Irek Wypych, który pobijając swój rekord życiowy (205 punktów) zagwarantował drużynie zwycięstwo, a tym samym awans do finału ligi. Mecz, który do ostatnich rzutów trzymał w napięciu zakończył się wynikiem 634 – 629.

W drugim półfinale, wicemistrzowie zmierzyli się brązowymi medalistami. Był to mecz między ekipą Barcontrol, a drużyną Transbetonu. Po dziewięciu kolejkach wszystko wskazywało na ogromną niespodziankę, gdyż to ekipa Transbetonu wygrała 39 punktami. Mecz w bowling trwa jednakże 10, a nie 9 kolejek. Dzięki świetnej dyspozycji kapitana drużyny Krzysztofa Przybyłki i jego 4 strike’om z rzędu, to ekipa Barcontrol przechyliła ostatnimi rzutami szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 641 – 612.

W meczu o piąte miejsce zmierzą się ekipy Lubas i Ubojnia Uniszki, które wygrały swoje mecze kolejno z Betonmaxem i Baxtomem.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszy wciąż Paweł Koronowski ze średnią 174. Tuż za nim Sławek Grablewski ze średnią 166,7. Na trzecie miejsc wskoczył Krzysztof Przybyłko – 163,7.

źródło i fot. Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments