Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powalczyli z gwiazdami. Mławianie na mistrzostwach PolskiTuż przed świętami Bożego Narodzenia rozegrano zimowe mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców. Wśród rywalizujących zawodników nie zabrakło reprezentantów mławskiego Płetwala.

Do zmagań przystąpiła trójka zawodników prowadzonych na co dzień przez Michała Chlastosza. Każde z nich zaprezentowało swoje umiejętności w jednym wyścigu. Najwyżej w klasyfikacji uplasowała się Andżelika Łyczek. Eliminacje na swoim koronnym dystansie 50 metrów stylem grzbietowym ukończyła na 25. miejscu. Wynik 29.88 okazał się za słaby, żeby wywalczyć lokatę w finale. Złoto zgarnęła Alicja Tchórz – w przeszłości gościła w Mławie na zawodach o puchar burmistrza. Ma być obecna także na zaplanowanych na niedzielę 7 stycznia mistrzostwach dzieci i młodzików. Początek rywalizacji na mławskim basenie godz. 8.00.

Czterdziesta na 200 metrów stylem grzbietowym była Anna Powązka. Walczyła dzielnie, czas  2.29.01 to nowy rekord życiowy mławianki. „Życiówka” stała się udziałem także Jakuba Szczepańskiego. Dystans 50 metrów w stylu klasycznym pokonał w trzydzieści jeden sekund i piętnaście setnych. W generalnym zestawieniu dało to naszemu zawodnikowi osiemdziesiątą ósmą pozycję.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Z bliska
Z bliska
2 lata temu

Ten tytul ze mlawianie walczyli z gwiazdami, a w tresci artykulu ze zajmowali miejsca czterdzieste i osiemdziesiate to sie naprawde kupy nie yrzyma a taka walka i takie miejsca mogo przynosic jrdyni wstyd dl trenera ktory prowadzi to grupe tych dzieciakow