Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Potrącenie pieszego na ulicy Warszawskiej


Dziś kilka minut przed godziną 16-tą doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej, 18 Stycznia i Starego Rynku. Mężczyzna trafił do szpitala. Ruch w okolicy tego skrzyżowania jest utrudniony. Policja przepuszcza pojazdy wahadłowo.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

faktem jest ze piesi chodza jak chca nie rozgladaja sie na przejsciach tylko wchodza jak chca bo na pasach sa tylko trzeba miec mozliwosc to udowodnic czyja racja

Wilk

Tak święte krowy mogą rozjeżdżać ludi na pasach.

ddd

Przy niektórych przejściach dla pieszych jest tak ciemno, że trzeba zwalniać do 20 km/h żeby dobrze widzieć, czy ktoś jest na pasach. Do tego wysoki znak stojący na środku jezdni też nie ułatwia widoczności, gdy pieszy w szarym stroju akurat będzie na jego wysokości.
Jednym słowem przy dojeżdżaniu do przejścia trzeba jechać dużo wolniej niż dozwolone 50 km.

JFK

Ale milion na plac zabaw jest

Atam

ddd. Jak można wywnioskować z twojego wpisu to masz luki w znajomości przepisów o ruchu drogowym. Przypomnij sobie jak powinien zachować się kierujacy gdy dojeżdża do przejścia dla pieszych. Inną kwestią jest to, że piesi wielokrotnie zachowują się niewłaściwie przy przechodzeniu przez jezdnię.

Anonimowo

Tam jest dość ciemno

Z bliska

Czyzby samochody wieczorem i o zmierzchu bez swiatel jezdzily

Loti

Uwierz, ze mimo świateł często piesi (na ogół ubrani w ciemne kurtki o tej porze roku) są słabo widoczni.