Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie na Żuromińskiej


Dziś około godziny 5:39 doszło do wypadku na ulicy Żuromińskiej. Kobieta jadąca samochodem osobowym wpadła w poślizg . Auto wywróciło się i uderzyło w drzewo. Kierująca pojazdem trafiła do szpitala.


– Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W pojeżdzie jechała tylko jedna osoba, w momencie przybycia straży znajdowała się już poza pojazdem. Pomocy medycznej poszkodowanej udzielił zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł ją do szpitala . Policja ustala okoliczności zdarzenia i kieruje ruchem – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dziunia
dziunia
2 lata temu

Tego dnia nad ranem było naprawdę bardzo ślisko bo sama o mało nie wpadłam w poślizg…

edek
edek
2 lata temu

A nie wojewódzka…?

Piotrek
Piotrek
2 lata temu

A burmistrz się cieszy że zaoszczędził parę groszy na posypaniu solą lub piaskiem, żenada panie włodarzu!

Atam
Atam
2 lata temu
Reply to  Piotrek

Piotrek skoro uważasz, że należy krytykować to krytykuj ale najpierw sprawdź czy twoja krytyka jest skierowana do odpowiedniej osoby. Informuję cię, że ul Żuromińska jest drogą powiatową w związku z tym za utrzymanie odpowiada Starosta.

JFK
JFK
2 lata temu
Reply to  Atam

Atam a ul gorna grota torfa z morawskiej to czyje burmistrz pozbył sie kontroli nad tym co robia firmy i to da efekty