Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spłonął gołębnik na ulicy Brukowej


Mława. Około 100 gołębi udusiło się w pożarze gołębnika na ulicy Brukowej. Do pożaru doszło wczoraj, około godziny 23:17.

KSP Mława nabór

– Działania ratowniczo – gaśnicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Strażacy podali jeden prąd wody, aż do ugaszenia ognia. Około 100 gołębi uległo uduszeniu, 50 uratowanych zabrał obecny na miejscu pożaru właściciel. Straty wyceniono na około 5 tys. zł. Obecna na miejscu policja ustala przyczynę pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Pożar gołębnika to jedyne nocne działania straży pożarnej, poza tym na szczęście nie doszło do żadnych wydarzeń związanych z materiałami pirotechnicznymi.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz