Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spłonął gołębnik na ulicy Brukowej


Mława. Około 100 gołębi udusiło się w pożarze gołębnika na ulicy Brukowej. Do pożaru doszło wczoraj, około godziny 23:17.


– Działania ratowniczo – gaśnicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Strażacy podali jeden prąd wody, aż do ugaszenia ognia. Około 100 gołębi uległo uduszeniu, 50 uratowanych zabrał obecny na miejscu pożaru właściciel. Straty wyceniono na około 5 tys. zł. Obecna na miejscu policja ustala przyczynę pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Pożar gołębnika to jedyne nocne działania straży pożarnej, poza tym na szczęście nie doszło do żadnych wydarzeń związanych z materiałami pirotechnicznymi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x