Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potknięcie Oldboyów, efektowny sukces Easy Net-u


Oldboy


Tuż przed świętami Bożego Narodzenia rozegrano ostatnią w bieżącym roku kolejkę Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. W najradośniejszych nastrojach do świątecznych stołów zasiedli reprezentanci Easy Net-u.

 Ekipa stworzona przez Arkadiusza Merchla zaczęła sezon od pokonania Sparty. Potem przyszła seria porażek, która zatrzymała się dopiero na pięciu. Przełamanie okazało się wyjątkowo efektowne. Ostatniemu w tabeli Czaplicki Team wbili aż jedenaście goli. Czterokrotnie na listę strzelców zapisał się Dawid Biranowski, dwukrotnie Michał Krystkiewicz i Serkhii Paias, po razie Artur Krajewski, Krystian Lewandowski i Tomasz Włodarski. Honor „czerwonej latarni” uratował Mariusz Wasilewski.

Na czele stawki znajdują się niezmiennie piłkarze Zielonego Miasta. W konfrontacji z FC Kępą świętowali szósty triumf w rozgrywkach. Celnymi strzałami popisali się Michał Smoliński, Wojciech Gabryelski i Robert Smoliński (2). Swojemu konkurentowi cztery gole wbili także zawodnicy Drin Teamu. Poradzili sobie bez większego trudu. Pozwolili Sparcie na przeprowadzenie jednej skutecznej akcji, którą zakończył Łukasz Manelski. Wśród zwycięzców po dwie bramki strzelili Andrzej Wąsowski i Piotr Kacperowski.

Drugą porażkę zanotowali Oldboye. Wicemistrzom z poprzedniej edycji imprezy nie pomogły precyzyjne uderzenia Mariusza Walczaka i Jarosława Szmyta. Przeciwnicy z Mława Tam okazali się skuteczniejsi. Hattricka zanotował Piotr Król, bramki strzelili Szymon Chmielewski i Michał Golian. Dodatkowo Oldboye zanotowali samobója.

Taki wynik wykorzystali reprezentanci Jokera. Po ograniu Marco mogli świętować awans na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Po jedynym trafieniu zanotowali bracia Zbigniew i Jarosław Krystkiewiczowie, dublet wpadł na konto Karola Roniewicza.

Ósma kolejka odbędzie się w czwartek 4 stycznia 2018r. Zmierzą się w niej Sparta z Oldboyami, Easy Net z Mława Team, FC Kępa z Marco, Joker z Czaplicki Team oraz Drin Team z Zielonym Miastem.

 VII kolejka (21.12): Zielone Miasto – FC Kępa 4:0, Czaplicki Team – Easy Net 1:11, Marco – Joker 0:4, Drin Team – Sparta 4:1, Mława Team – Oldboy 6:2

 

Najlepsi Strzelcy: 15 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 13 – Łukasz Manelski (Sparta), 12 – Nataniel Żółtowski (FC Kępa), 10 – Maciej Jeziorski (Drin Team), Mariusz Walczak (Oldboye).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x