Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Barbara Zaborowska uhonorowana medalem „Zasłużony dla Miasta Mława”


Barbra Zaborowska, nauczycielka z I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie, a równocześnie sekretarza Zarządu w Mławie i prezes Towarzystwa Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej otrzymała medal „Zasłużony dla Miasta Mława”.


Wniosek o nadanie odznaczenia złożył do burmistrza prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Zawkrzeńskiej. Wręczenia odznaczenia dokonał na wczorajszej sesji rady miasta burmistrz Sławomir Kowalewski. Uzasadniając przyznanie odznaczenia burmistrz podkreślił rolę Barbary Zaborowskiej, jako prezesa Towarzystwa Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej w promocji miasta i postaci urodzonej w Mławie, Tekli Bądarzewskiej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
17 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jestem z Mławy
Jestem z Mławy
5 lata temu

Tyle komentarzy dotyczących działalności pedagogicznej, choć medal wcale jej nie dotyczy, Pani Zaborowska zrobiła wiele dla Mławy, angażuje się w sprawy kultury,promuje słynnych mławiaków. Oczywiście komuś nawet to się nie podoba. Jej działalność nikomu nie szkodzi a jeśli ktoś miałby oceniać to lepiej żeby się uważnie zapoznał.
Serdeczne gratulacje zasłużonego medalu ☺

Meggie
Meggie
5 lata temu

Gratulacje ☺

Foos
Foos
5 lata temu

Potwierdzam – bez powodu gnebila uczniow . ‚Wyzszsza yntelygencja’ . Kultura tez nie grzeszyla . Smiech mnie ogarnal jak zobaczylem naglowek

Matka
Matka
5 lata temu

Gratulacje. Proszę pamiętać, że „psy szczekają, a karawana idzie dalej”. Nominacja sprawiła mi wiele radości, bo utrwaliła się Pani w mej pamięci nie tylko jako dobry pedagog, ale przede wszystkim jako szlachetny człowiek. A tylko dzięki takim moje dziecko pokonało problemy. Dziękujemy.

Uczeń
Uczeń
5 lata temu

Kim jest ta kobieta? Żaden z niej działacz, podobnie jak nauczyciel. Pamiętam jak w okresie szkolnym gnębiła uczniów bez powodu, a teraz wielce uhonorowana. Wstyd.

roan
roan
5 lata temu
Reply to  Uczeń

Skoro tak mało wiesz o ,,tej pani”, to po co zabierasz głos? Dowiedz się, co ta ,,pani ” robi dla miasta, a wtedy oceniaj…

Xyz
Xyz
5 lata temu

Chyba jedyna osoba która coś robi dla tego miasta

Hipki
Hipki
5 lata temu

Zasłużony medal!
Brawo dla Pani Zaborowsiej.
Ten medal nie jest za sprawy naukowe, chciaz i tu nie ma czego sobie do zarzucenia! Wydaje mi się, ze zawiść i brak chęci zmieniania tej małej ojczyzny Was przerasta. Jeszcze raz gratulacje!
Wychowanek.

Wychowanek LO
Wychowanek LO
5 lata temu

Wielka mi zasłużona czym?ludzie dajcie spokój. Ciekawe czym się zasłużyła edukacja w LO hahahaha

aloa
aloa
5 lata temu
Reply to  Wychowanek LO

Zasłużyła się dla miasta, a nie dla szkoły. Jeżeli się wypowiadasz, to najpierw miej o tym wiedzę…

anka
anka
5 lata temu
Reply to  Wychowanek LO

Jednego cię nie nie nauczyli – czytać ze zrozumieniem, ale ponoć niektórzy są niewyuczalni. Medal dostała za pracę dla miasta Mławy, a nie za pracę pedagogiczną.

Jagoda
Jagoda
5 lata temu

Nauczyciel Nauczycielowi…bez kitu ale lipa

ROAN
ROAN
5 lata temu
Reply to  Jagoda

Czytaj ze zrozumieniem – zasłużony dla miasta Mławy, a nie dla LO…

J....
J....
5 lata temu

Bardzo Trafnie, Nauczyciel z Powołania. Pozdrawiam Uczeń 2004-2007 ILO Biolo Chemia

Beatka
Beatka
5 lata temu
Reply to  J....

lizodup Pozdrawiam

anka
anka
5 lata temu
Reply to  Beatka

Czytaj ze zrozumieniem, za co jest medal.Przyklejanie komuś łatki pod pseudonimem – jakie to polskie…

Jurek
Jurek
5 lata temu

Dobrze że nie jest to medal za działalność pedagogiczną w mławskim LO, bo tu dużo wątpliwości.

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x