Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niebezpieczna niespodzianka na ulicy Obrońców Mławy


Na ulicy Obrońców Mławy na pieszych i kierowców czyha niebezpieczna niespodzianka. Przy krawędzi jezdni, na przejściu dla pieszych zupełnie zapadł się spory fragment nawierzchni jezdni. Wyrwa jest głęboka na kilkadziesiąt centymetrów. Dla pieszego, który w nią wpadnie, może się to skończyć naprawdę poważnym urazem. Również nieprzyjemne skutki mieć to może dla kierowcy pojazdu, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku.

– Nawierzchnia zapadła się kilka dni temu. O tym fakcie powiadomiłem policję. Służby drogowe zabezpieczyły to miejsce doraźnie pachołkiem, ale nadal jest w tym miejscu niebezpiecznie. Chciałbym, ostrzec pieszych i kierowców poruszających się tą ulicą – pisze nasz czytelnik, który zasygnalizował problem.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Piotr
Gość
Piotr

Takie są odwieczne prawa natury. Pani kierowniczko jak jest fuszerka to musi być dziura.