Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Naszym Czytelnikom życzymy – pięknych i szczęśliwych Świąt


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Sympatyk
Gość
Sympatyk

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

mławianin 1
Gość
mławianin 1

Wszystko jest fajnie Serdeczne dzięki Redakcji za życzenia, ale te życzenia dla sympatyków Portalu o wiele lepiej by wyglądały gdyby był na czołówce portalu, kiedy otwiera się stronę, bo te które są jak wyżej od przedstawicieli DOBREJ ZMIANY, /trochę kolą w oczy tym symbolem / NO ALE CÓŻ SKORO NIE MOŻNA SIĘ COFNĄĆ TRZEBA ZNALEZĆ NAJLEPSZY SPOSÓB BY W TYM NOWYM ROKU PÓJŚĆ NA PRZÓD. Bo każda chwila jest dobra aby coś zmienić w życiu. Niech mi będzie wolno za pośrednictwem Portalu także złożyć Życzenia dla wszystkich sympatyków WYJĄTKOWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA NIECH TEN MAGICZNY CZAS UPŁYNIE W SPOKOJU, RADOŚCI… Czytaj więcej »

wyborca
Gość
wyborca

Wzajemnie. Też podobnie jak pan NIE SYMPATYZUJĘ z tą partią, ale wykupić reklamę w postaci życzeń na banerze przecież mógł każdy, portal zapraszał wszystkich, tak samo ja i pan. Naszych tam nie ma więc pozostają życzenia od innych. Można na nie patrzeć lub nie. Pozdrawiam świątecznie.

stała czytelniczka
Gość
stała czytelniczka

Śliczne życzenia. Dziękuję i wzajemnie, wesołych Świąt 🙂

Magnus
Gość
Magnus

Ślicznie dziękuję.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
☺☺☺☺☺