Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wigilia Seniora w Zdrojach


To kolejny rok, w którym gmina Stupsk kontynuuje tradycję wigilijnego spotkania dla seniorów. W niedzielne popołudnie o godzinie 15:00 w świetlicy wiejskiej w Zdrojach w wyjątkowej, bożonarodzeniowej atmosferze spotkało się ponad 200 seniorów z terenu całej gminy.


Podczas spotkania seniorzy usłyszeli życzenia od władz gminy i powiatu, nie mogło zabraknąć również wspólnej modlitwy oraz błogosławieństwa, którego udzielił ksiądz proboszcz Stanisław Gąsiorowski. Zgodnie z tradycją seniorzy i goście podzielili się opłatkiem, po czym wszyscy zasiedli do wigilijnej wieczerzy. Spotkanie uświetniły występy uczniów Szkoły Podstawowej ze Stupska, pod przewodnictwem nauczycieli: Pani Ewy Oleszkin i Pani Wiolety Bąk. Następnie zespół Dąbkowiacy, dał przepiękny koncert kolęd. Na wigilii pojawił się również Święty Mikołaj z prezentami. Każdy z przybyłych gości otrzymał piękną bombkę oraz kartkę ze świątecznymi życzeniami. Wszystkie prezenty były własnoręcznie wykonane przez uczniów lokalnych szkół. Cały wieczór upłynął w przepięknej atmosferze, pełnej ciepła i serdeczności, był również okazją do spotkań ze znajomymi, także tymi dawno niewidzianymi.

Źródło i fot.: gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x