Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga, zmiana organizacji ruchu! Sportowa będzie jednokierunkowa


Na wniosek mieszkańców i radnych, na odcinku ulicy Sportowej między Ordona a Mariacką (przy Szkole Podstawowej nr 7) zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu. Zmiana wejdzie w życie zaraz po świętach.

Będzie tam obowiązywał ruch jednokierunkowy – od skrzyżowania z ul. Ordona w stronę Mariackiej. Zmiana zostanie wprowadzona po świętach Bożego Narodzenia – w okresie, gdy będzie panował mniejszy ruch, aby nie stwarzać uciążliwości jego uczestnikom i aby mogli się oni przyzwyczaić do nowej organizacji. Na ulicy zostaną ustawione odpowiednie znaki drogowe. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i niejeżdżenie na pamięć.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Baba
Gość
Baba

Bardzo nieprzemyślana decyzja w tej chwili do szkoły nie ma jak dojechać od strony Kościuszki, większość jeżdzi przez parking LIDLA, a wystarczyło postawić zakaz parkowania przy bloku na Sportowej i problemu by nie było. Pod szkołą ruch jest zawsze ogromy a to jeszcze utrudnia komunikację. Porażka

mieszkancy
Gość
mieszkancy

Wymyślin też powinien mieć jeden kierunek tu jest tragicznie są korki nie można przejść przez ulicę nawet po pasach

plus
Gość
plus

Jak się buduje blok i robi garaże dla nawet nie połowy mieszkańców to ta druga połowa gdzieś musi parkować. A że parkują na ulicy to faktycznie lepiej jak będzie jednokierunkowa.

Zoltan
Gość
Zoltan

A po co to … Tylko zmiany i tak są i będą korki nie tylko przy SP 7

Mławianin
Gość
Mławianin

Komu to przeszkadzprzeszkadzało ? Już wystarczyło że zrobili głupotę na ul Narutowicza to teraz utrudniają życie mieszkańcom OKM?

Mławianin
Gość
Mławianin

Powinno się zmienić nazwę tej części Sportowej – teraz praktycznie dwie ulice mają taką samą nazwę. Częstą gubią się osoby jadące na ul. Sportową.