Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uszkodzona lampa sygnalizatora wisiała na przewodzie


Wczoraj w godzinach przedpołudniowych najprawdopodobniej jakiś samochód ciężarowy, skręcający z ulicy Żwirki w stronę Starego Rynku uszkodził sygnalizator świetlny stojący na tym skrzyżowaniu.

Samochód musiał tylko lekko zahaczyć o słup sygnalizatora i uszkodził jedynie osłoną dolnej lampy sygnalizatora, która wypadła z obudowy. Przez bardzo długi czas lampa sygnalizacyjna zielonego światła dla pieszych zwisała, kołysana wiatrem na przewodzie zasilającym. W wyniku uderzenia diody nie zostały uszkodzone, sygnalizator działał. Pomimo tego, że czytelnicy sygnalizowali o uszkodzeniu, powiadamiając Straż Miejską, to dopiero po południu, ktoś doraźnie rozwiązał problem, umieszczając lampę sygnalizatora w obudowie, bez zamocowania w osłonie.

red.

źródło i fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

tyle ciezarowek tamtedy jezdzi i nie ma mozliwosci stracenia jej przez auta, a moze wandal? wystarczy obejrzec monitoring ktory jest na skrzyzowaniu nie tylko do karania kierowcow

Sisi
Gość
Sisi

Ludzie widzą takie sprawy, ale często nie wiedzą gdzie to zgłosić

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Szanowna redakcjo, może i temat nie będzie dotyczył sygnalizacji, ale drzew, które obok niej rosły, a zostały wycięte. Chodzi o drzewa, które przez wiele lat rosły na skarpie w ciągu ul. Żwirki pomiędzy Padlewskiego a Chrobrego. Komu one przeszkadzały? Od kilku lat centrum Mławy jest ogołacane z drzew. Czemu na odnowionej Padlewskiego nie pojawiła się roślinność. Podobno walczymy ze smogiem…

Patryk
Gość
Patryk

Bo to jest miasto . chcesz drzew to mamy ładny las obok

piko
Gość
piko

dzięki takiemu myśleniu za parę lat będzie trzeba chodzić w maseczkach

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Drzewa to lepsze powietrze, ładniejsze otoczenie, cień latem i ochrona przed powodzią i jednocześnie przed wysychaniem gleby. W miastach powinno być dużo drzew. 20 lat temu w Mławie były wiele drzew, teraz wystarczy przejść się po pustym parku i ubywajacej roślinności na wielu ulicach.

Atam
Gość
Atam

Wnioskuję, że w życiu bardzo mało widziałeś skoro twierdzisz, że to jest miast, chcesz drzew mamy ładny las. Rusz się w Polskę więcej będzieszbwięcej wiedział i widział.