Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie z Nosarzewa Borowego śpiewali kolędy po angielsku


Dnia 19.12.2017r. w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym miał miejsce szkolny konkurs piosenki angielskiej, w którym uczniowie młodszych i starszych klas ujawnili swoje muzyczne talenty oraz znajomość angielskich kolęd i piosenek świątecznych.


Na twarzach występujących solistów bądź duetów dało się zauważyć odrobinę stresu połączonego z odwagą i chęcią zaprezentowania swoich zdolności wokalnych.

Gromkie brawa publiczności i słowa otuchy kierowane do kolegów sprawiły, że występy w dużej mierze można zaliczyć do udanych.

Wśród klas I – III zwycięską parą okazała się być Martyna Kołakowska i Zuzanna Kozieł z klasy II. Dziewczęta zaśpiewały piosenkę „We wish a MerryChristmas”.

Z kolei, w klasach starszych zwycięstwo odniosła uczennica klasy V, Klaudia Wiśniewska, w kolędzie„SilentNight”.

Jury przyznało wyróżnienie Dominikowi Puźmirowskiemu za wykonanie trudnej, aczkolwiek niezwykle wymownej w swej treści i melodii, piosenki „White Christmas”.

Za najwyższe miejsca na podium zwycięzcy otrzymali możliwość odbycia półrocznego (w przypadku drugoklasistek) oraz rocznego kursu języka angielskiego.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego w tutejszej szkole, pani Ewa Dzilińska i pan Jacek Dynakowski.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze nauki języka obcego.

źródło i fot:SP w Nosarzewie Borowym

oprac. red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x