Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziś harcerze roznoszą Betlejemskie Światło Pokoju


„W Tobie jest światło” to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju.  W czwartek mławscy harcerze roznosili je do instytucji i urzędów. Dzisiaj, już od godziny 10 – tej roznoszą je mieszkańcom naszego miasta.  

Betlejemskie Światło Pokoju w Mławie jest już od niedzieli  17 grudnia. Do naszego miasta przywiezione zostało z Krzeptówek w Zakopanem.  Harcerze pełnią też dyżur w plebanii parafii św. Stanisława BM, gdzie również można otrzymać Betlejemskie Światło.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500