Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Betlejemska dobranocka” w szkole w Grzebsku


„Betlejemska dobranocka” to tytuł jasełek bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów Szkoły Filialnej w Grzebsku, które odbyły się podczas Wigilii Środowiskowej 21.12.2017r.


Inaczej niż zawsze do betlejemskiej stajenki zmierzały bajkowe postacie, które składały nowo narodzonemu dzieciątku dary. Rodzice dzieci i zaproszeni goście z zachwytem podziwiali stroje i umiejętności aktorskie: Dziewczynki z zapałkami, Jasia i Małgosi, Pinokia, Calineczki, Smerfów, Królewny Śnieżki i krasnoludków, Rybaka, Kopciuszka i Czerwonego Kapturka.

Wyjątkowy nastrój tej uroczystości stworzyły gra przez uczniów na flecie i dzwonkach kolędy, piękny śpiew kolęd i pastorałki „Maleńka miłość”. Tradycyjnie podczas Wigilii nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń
i wspólnego kolędowania.

Źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x