Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzowie przegrywają! Benex górą


W środę w kręgielni Planeta zostały rozegrane ćwierćfinały ligi usługowo-handlowej w bowling.  Już w pierwszym meczu doszło do ogromnej niespodzianki, gdyż broniący tytułu Lubas Poliuretany  przegrał z niżej notowanym Benexem. Do zwycięstwa bardzo przyczynił się Kamil Kochański rzucając 189 punktów. Mecz zakończył się wynikiem 591 do 552 Był to najwyższy wynik w ćwierćfinałach.

Wicemistrzowie Barcontrol podejmowali  Baxtom. Po trzech kolejkach Baxtom  nawet prowadził z wicemistrzami 24 punktami. Jednak od czwartej kolejki  to Barcontrol zaczął dobrze punktować aby ostatecznie wygrać 575 do 428.

W trzecim meczu Trans-Beton Łukasza  Pietrzaka  po wyrównanym meczu awansował do półfinału wygrywając z Ubojnią Uniszki 563 do 532.

W ostatnim ćwierćfinale wszystko wskazywało, że dojdzie do kolejnej niespodzianki, gdyż ekipa Betonmaxu Marcina Morawskiego do dziewiątej kolejki wygrywała z bardzo dobrze grającą w tym sezonie Automyjnio. Gdy  w dziesiątej kolejce  do swojego ostatniego rzutu podszedł Paweł  Karpiński z Automyjni jego ekipa nadal przegrywała 22 punktami i aby wygrać to spotkanie musiał rzucić przynajmniej dwa strike.  Choć emocje w drużynie Automyjni sięgały zenitu, Paweł wytrzymał napięcie nerwowe rzucając w dziesiątej kolejce 46 punktów i doprowadził swój zespół do półfinału w którym spotkają się z Benexem.

Bardzo dobrze zapowiada się drugi mecz półfinałowy w którym zagrają wicemistrzowie ubiegłorocznej edycji Barcontrol z Trans-Betonem.

W klasyfikacji indywidualnej bez zmian w czołówce

  1. Paweł Koronowski 176,4 średnia
  2. Sławomir Grablewski 166,2 średnia
  3. Krzysztof Koronowski 161,4 średnia

Źródło i fot.: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500