Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kiermasz świąteczny w Zespole Szkół Nr 2


Świąteczne stroiki, pierniki, kolorowe bombki, figurki aniołów, kwiatki, karty świąteczne i wiele innych ręcznie zrobionych ozdób można było kupić na dwudniowym kiermaszu w Zespole Szkół Nr 2 w Mławie.

Świąteczne ozdoby zostały zrobione przez wychowanków i opiekunów Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Mławie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dogoterapię, metodę rehabilitacyjną z udziałem wyszkolonego psa i wykwalifikowanego terapeuty.
Stoisko zostało przygotowane już we wtorek, przez wolontariuszy z Zespołu Szkół Nr 2 pod opieką pań: Aleksandry Michalak i Mileny Kordek.
– Uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły chętnie kupują ozdoby. Największą popularnością cieszą się słodkie pierniki – powiedziały Natalia Górna i Ilona Olszewska, wolontariuszki z klasy III hotelarz Zespołu Szkół Nr 2 w Mławie.

RW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500