Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Życie ma sens , kiedy myślisz o innych”. Uczniowie „siódemki” u osób niepełnosprawnych


Uczniowie „Siódemki” wybrali się z przedświąteczną wizytą do mławskiego ośrodka Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.


13.12. 2017 r. w ramach programu Szkoła z klasą 2.0, organizowanym w tym roku pod hasłem: „Życie ma sens , kiedy myślisz o innych” , uczniowie klasy Va, VIIa i VII d, pod opieką pani Karoliny Gralewicz i Joanny Modzelewskiej,odwiedzili siedzibę mławskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Dzieci ze Szkoły Podstawowej  nr 7 wraz z podopiecznymi stowarzyszenia wspólnie projektowały i ozdabiały  kartki świąteczne w związku ze zbliżającymi się świętami  Bożego Narodzenia. Powstały bardzo piękne prace, w które wykonawcy włożyli mnóstwo serca. Praca twórcza bardzo zbliżyła ich do siebie. Szybko zostały przełamane pierwsze lody, a uczestnicy tego wyjątkowego spotkania  z  łatwością  znaleźli wspólny język. Spędzony czas z podopiecznymi stowarzyszeniabył dla uczniów „Siódemki” nie  tylko lekcją tolerancji,  ale także odkrywania w sobie pokładów cierpliwości, empatii, dobroci.  Spotkanie przyniosło wszystkim dużo radości. Podczas serdecznego pożegnania  uczniowie zapewnili swoich nowych przyjaciół, że nie skończy się na jednej wizycie i wkrótce znów ich odwiedzą.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x