Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Skrzaty zawitały do Szkoły Podstawowej nr 3


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas kiedy każdy chciałby podarować swoim najbliższym upominek. Dzieci z klasy pierwszej również pomyślały o przygotowaniu prezentów dla swoich rodziców. Prezenty niezwykłe, bo wykonane samodzielnie przez pierwszaków. Wiemy, że takie prezenty cieszą najbardziej.

W tym roku dzieci pod opieką pań przygotowały skrzaty świąteczne. Mogłoby się wydawać, że wymagają one przygotowania wielu materiałów, jednak jest inaczej. Do przygotowania tak pomysłowych skrzatów wykorzystaliśmy: dużą skarpetę, watę, wełnę i kilka pomponów a efekt zachwycający.
Kolejnym etapem przygotowania prezentów było ich zapakowanie. Skrzaty zawinięte zostały w folię i ozdobione czerwoną wstążeczką. Tak przygotowane prezenty czekają na wręczenie ich najbliższym. Bo to przecież ma być niespodzianka!

Źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500