Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja zabezpieczyła telefon i kartę podarunkową. Sprawdź czy może należały do ciebie?


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli telefon komórkowy m-ki PHILIPS koloru czarnego oraz kartę podarunkową „SODEXO”. Przedmioty znaleziono na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie, ul. Ordona.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należące do nich utracone  przedmioty, tj.: telefon komórkowy i karta podarunkowa, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23  654 72 50 lub tel. kom. 519 035 287.

Źródło i fot.: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
ewis
Gość
ewis

Rzeczy należą do osoby prawdopodobnie pracującej w LG u podwykonawcy pantos (dział magazynowy). Dostawali takie karty na święta zamiast bonów potocznie nazywanych „kartek”

lol
Gość
lol

wyobraź sobie, że nie tylko pracownicy LG i pochodnych firm dostawali takie karty xD