Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowe radiowozy mławskiej policji przekazane i poświęcone


Wczoraj oficjalnie do służby w mławskiej komendzie policji trafiły trzy nowe radiowozy. Są to dwa oznakowane Ople Astra oraz nieoznakowany Citroen Cactus. Zakup opli w połowie dofinansowały mławskie starostwo i urząd miasta, drugą połowę zapłaciła Komenda Wojewódzka w Radomiu. Koszt jednego radiowozu to ok. 80 tys zł. Citroen to nagroda dla mławskich kryminalnych za sukcesy w zwalczaniu przestępczości w obrocie towarami bez akcyzy.  

Poświęcenia nowych pojazdów dokonał kapelan mławskiej policji ks. Kazimierz Ziółkowski, dziekan dekanatu mławskiego. Powiat reprezentował starosta Włodzimierz Wojnarowski, a urząd miasta sekretarz miasta Mariusz Szczechowicz.

Niejako kontynuacją tego świątecznego dnia, było wigilijne spotkanie policjantów i pracowników cywilnych policji w sali komendy.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
marek
Gość
marek

Dostali nowe auta to OK. niech służą dla porządku i bezpieczeństwa obywateli i ułatwiają pracę policji ale po co ten cyrk z kiecakiem? może jeszcze ołtarzyki i różaniec wisi przy lusterku, panowie oby wam mundurów na sutanny nie powymieniali.