Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzynastka Oldboyów, lider wygrał po raz piąty


Zespoły uczestniczące w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu rozegrały już szóstą kolejkę. Najbardziej efektowne oblicze podczas serii spotkań rozegranej w czwartek 14 grudnia pokazali Oldboye.

W pojedynku z Czaplicki Team urządzili sobie prawdziwą kanonadę strzelecką. Nie zraził ich nawet początek rywalizacji – nieoczekiwanie ostatnia ekipa tabeli objęła prowadzenie 2:0. Potem jednak wzięło górę większe doświadczenie, a przede wszystkie umiejętności ubiegłorocznych wicemistrzów. Strzelili aż trzynaście goli. Siedmiokrotnie na listę strzelców wpisał się Andrzej Karpiński, hat-tricka skompletował Mariusz Walczak, dublet ustrzelił Paweł Olszewski oraz raz pocelował do bramki Jarosław Szmyt. Dla konkurentów trafiali Kamil Kucki (2) i Mariusz Wasilewski (3).

Na pozycji lidera umocniło się Zielone Miasto. W najlepszym meczu serii pokonało groźnych konkurentów z Jokera. Na nic się zdały celne strzały Zbigniewa Krystkiewicza i Sławomira Grablewskiego, w obozie przodownika odpowiedzieli Marcin Rosocha, Wojciech Gabryelski i Robert Smoliński.

Easy Net prowadził z Marco 2:1 – dwoma skutecznymi uderzeniami popisał się Serkhi Paias. Jednak konkurenci mieli w swoich szeregach kapitalnie dysponowanego Mateusza Sokoła. Ten zakończył starcie z trzema trafieniami na koncie.

Trzecie zwycięstwo w sezonie zanotował Mława Team. Po pierwszej bezbramkowej połowie ze Spartą, po zmianie stron wbił pięć goli. Łupem podzielili się Dariusz Borzym, Szymon Chmielewski, Piotr Król, Piotr Rogowski oraz Cezary Popielarczyk. Honor przeciwników uratował Łukasz Ćwikliński.

Rewelacyjna FC Kępa potrafiła w rywalizacji z Drin Team zdobyć tylko jednego gola. Natan Żółtowski trafił po raz dwunasty w rozgrywkach, ale nie miał wsparcia kolegów z ekipy. Przeciwnicy okazali się skuteczniejsi – Maciej Jeziorski (2), Krzysztof Dąbrowski, Piotr Kacperowski i Marek Waśniewski przeważyli szalę na swoją stronę.

Siódma kolejka odbędzie się 21 grudnia. Zmierzą się w niej Zielone Miasto z FC Kępą, Czaplicki Team z Easy Net-em, Marco z Jokerem, Drin Team ze Spartą oraz Mława Team z Oldboyami.

VI kolejka (14.12): Easy Net – Marco 2:3, Sparta – Mława Team 1:5, FC Kępa – Drin Team 1:6, Joker – Zielone Miasto 2:3, Oldboye – Czaplicki Team 13:5

Strzelcy: 15 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 12 – Łukasz Manelski (Sparta), Nataniel Żółtowski (FC Kępa), 10 – Maciej Jeziorski (Drin Team).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x