Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znamy najlepszą ósemkę Ligi Usługowej w bowling. Zwycięzcami grup Barcontrol i Benex


Ostatnie mecze w grupie A odbyły się między ekipami Barcontrol i Trans Beton oraz Alką i obrońcami tytułu drużyną Lubas.

Mecz pierwszej pary między drugim, a trzecim miejscem z ubiegłego roku rozstrzygnąć miał ostateczny układ w tabeli. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy gry, to ekipa Barcontrol zyskała w końcówce wystarczającą przewagę wygrywając 629 – 672. Świetnym wynikiem popisał się Krzysztof Przybyłko, który rzucił wynik kolejki 216 punktów. W drugim meczu Alka i Lubas walczyli o bezpośredni awans z czwartego miejsca. Wyrównana rywalizacja zakończyła się zwycięstwem ekipy Lubas 585 – 507, tym samym dając awans obrońcom tytułu. Znakomitą dyspozycją tego dnia wykazał się Bartek Wernik rzucając 193 punkty.

W grupie B o awans rzutem na taśmę z Ubojnią Uniszki walczył Eurocash. Pomimo walki Ubojnia nie dała większych szans ekipie Eurocash wygrywając 533 – 422. O trzecie miejsce w grupie walczyli Baxtom i Betonmax. Mecz zakończył się na korzyść Betonmaxu 470 – 416.

W środowych ćwierćfinałach spotkają się: Benex vs. Lubas, Barcontrol vs. Baxtom, Trans Beton vs. Ubojnia Uniszki, Automyjnia vs. Betonmax.

Indywidualnie najlepszy wciąż Paweł Koronowski ze średnią 181 punktów. Na drugie miejsce dzięki świetnej grze awansował Sławek Grablewski – średnia 168 punktów. Tuż za nim Krzysiek Koronowski – średnia 167,5.

źródło i fot.: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500