Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Ozdoby bożonarodzeniowe” – warsztaty otwarte dla rodziców i uczniów w Grzebsku


18 grudnia 2017 r.  w oddziałach przedszkolnych i klasie III Szkoły Filialnej w Grzebsku odbyły się zajęcia otwarte – warsztaty z rodzicami. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by rodzice razem z dziećmi wykonali świąteczne ozdoby.  Dzieci do takich warsztatów zachęcać nie trzeba, ale rodzice wykazali też duży zapał. Z końcowych efektów wszyscy byli bardzo zadowoleni i z dumą prezentowali je sobie nawzajem, dzieląc się pomysłami.   Świąteczne spotkanie miało na celu podkreślenie znaczenia więzi rodzinnych, wzajemnego poświęcenia, szacunku do rodziców, szacunku do dzieci.


Źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x