Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wigilia w Związku Emerytów


W sobotę, 16 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów mławskiego rejonu.  W stołówce Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie,  przy wigilijnym stole spotkało się ponad 60 osób.

Z oficjalnych gości, na opłatku pojawił się burmistrz Sławomir Kowalewski i Dorota Kaczorek – Magdalińska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń Barbary Przybyszewskiej, zastępcy prezesa mławskiego rejonu Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Życzenia nadesłały również władze okręgowe. Następnie minutą ciszy uczczono pamięć Janiny Teresy Kryśkiewicz, zmarłej w tym roku pani prezes mławskiego związku. Życzenia również seniorom złożył burmistrz. Później uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, po czym zasiedli do stołu zastawionego wigilijnymi potrawami. Nie zabrakło również śpiewania kolęd w rodzinnej atmosferze.

RW/red

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Jarząbek
Gość
Jarząbek

Po prostu nie mogło tam zabraknąć włodarza – to stały elektorat. Burmistrz uwielbia emerytów, szczególnie całowanie emerytek po rączkach, piękne komplementy i te słodko-kwaśne uśmieszki.
Mógł wysłać swoją wice, no ale teraz to już wszędzie trzeba się pokazywać, bo do wyborów już niecały roczek.

kaśka
Gość
kaśka

zazdrość?…

Stefan
Gość
Stefan

A może to po prostu przejaw szacunku dla mławskich seniorów a nie żadna wielka polityka. .

Kolo szanel
Gość
Kolo szanel

Burmistrz Kowalewski jest dobrym gospodarzem.Jak każdy ma wady, a stara się być wszędzie gdzie go zaproszą