Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocna awantura ukraińskich lokatorów


Spokojnej, sobotniej nocy nie mieli mieszkańcy jednego z bloków na osiedlu Sienkiewicza. Do głośnej awantury wywołanej przez lokatorów narodowości ukraińskiej przyjechała nie tylko policja, ale też straż pożarna.

Według świadków, na klatce schodowej czuć było jakiś gaz. Dokładnie jednak nie było wiadomo, czy to gaz ulatniający się z kuchenki gazowej, czy mośe ktoś gaz rozpylił na schodach. Interwencja służb uspokoiła niesfornych lokatorów, przynajmniej doraźnie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
kojot
Gość
kojot

weź jarząbek pakuj mandżur i na ukraine wypad

Polak
Gość
Polak

Coraz bardziej, się u nas rozkręcają .Powinni ich deportować ,wtedy by zarobki wzrosły

polak
Gość
polak

I to coraz i coraz więcej tego tu jest.. chlają i łażą po nocach.. polska dla polaków!!!

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Polacy za to super, bardzo przyzwoici, kulturalni i co najważniejsze nie chlają i nie łażą po nocach 😀 – koń by się uśmiał.
Polak przez małe „p” świadczy już sam o sobie, czyli o tym jaki z Ciebie Polak, gdybyś był prawdziwym Polakiem, to po pierwsze nie napisałbyś tak głupiego postu, a po drugie nie napisałbyś „Polak” przez małe „P”

Polak
Gość
Polak

A ty co nie Polak ,że tak na swoich ujadasz ?

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Prawda w oczy kole 🙂
Druga sprawa to wcale nie ujadam, tylko stwierdzam fakty, tak samo chlają Ukraińcy i tak samo chlają Polacy – oczywiście nie wszyscy, ale tacy są najbardziej widoczni.
„Przyganiał kocioł garnkowi…”

Polak
Gość
Polak

Nie ufam takim co nawet za swoimi nie obstają, a już szczególnie jak piszą nieprawdę, że Polacy tak samo piją jak Ukraińcy .

Maria
Gość
Maria

Kolego „Polaku” który nigdy nie byłeś pewnie poza granicami kraju, nie pisz bzdur. Oni są tacy sami jak ty, abstnencie. I jeszcze powiedz że jesteś Polak Katolik?

Juhas
Gość
Juhas

Ach ten słowiański temperament, ta słowiańska dusza, jak halny…