Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Pożar na ulicy Padlewskiego. Zginął 43- letni mężczyzna


Płonie parterowy budynek na ulicy Padlewskiego.Pożar wybuchł około godziny 17:20. Ulica spowita jest w kłębach gęstego, gryzącego dymu. Działania gaśnicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława. Ulica na odcinku pomiędzy ZUS a Szkołą Podstawowa nr 6 jest czasowo nieprzejezdna.


– W pożarze śmierć poniosła jedna osoba, lekarz stwierdził zgon na miejscu. Druga osoba trafiła do szpitala – już po zakończeniu akcji podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Budynek, który uległ spaleniu nie powinien być zamieszkiwany. Osoby, które w nim przebywały podczas pożaru, to prawdopodobnie bezdomni.

red.

AKTUALIZACJA 19.12.2017 r.

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie pożaru, przy ul. Padlewskiego w Mławie. W drewnianym budynku, bez prądu, gazu i wody przebywały trzy osoby, zginął 43- letni mężczyzna. Przyczyny tragicznego pożaru ustala policja i prokuratura.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, ok. godz. 17:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w chwili wybuchu pożaru, w pustostanie przebywały trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta. Kobiecie udało się opuścić budynek o własnych siłach, jednego z mężczyzn wynieśli z palącego się budynku strażacy, drugiego nie udało się uratować. Ofiara pożaru to 43- letni mieszkaniec pow. żuromińskiego, przebywający na terenie Mławy. Uratowany przez straż pożarną mężczyzna został przewieziony z objawami zaczadzenia do szpitala w Mławie, gdzie pozostał na obserwacji. Kobieta, która sama opuściła budynek, była pod wpływem alkoholu. Jak wstępnie ustalono, pożar powstał na skutek zaprószenia ognia. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Apel policji – zima to trudny czas dla osób bezdomnych, koczujących w opuszczonych budynkach, altanach działek, bez ogrzewania i prądu. Policja apeluje o przekazywanie informacji dotyczących osób koczujących lub przebywających w warunkach zagrażających życiu i zdrowiu. Twoja reakcja ma znaczenie.

fot. KPP Mława

źródło: KPP Mława/st. asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x