Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Policja zatrzymała nietrzeźwego kierowcę


W niedzielę, o godz. 14:25, na ul. PCK w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Opel Astra. Zenon R. lat 59, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 1,90 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.  

Policjanci przypominają, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod działaniem innego środka odurzającego jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tys. zł.

Policjanci ruchu drogowego podsumowali miniony weekend na drogach pow. mławskiego. Patrole drogówki sprawdziły stan trzeźwości ponad 350 kierowców, ukarały mandatami 58 kierujących pojazdami oraz 7 pieszych.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500