Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Zerówkowicze” z SP 3 na spotkaniu z Mikołajem


W ramach mikołajkowego prezentu dzieci z oddziału przedszkolnego gr. Oa odwiedziły salę zabaw Motylkowo.  Na miejscu korzystały z licznych atrakcji, wspólnie bawiły się przy muzyce, oraz miło spędzały czas .Nie zabrakło również spotkania z Mikołajem. Dzieci śpiewały piosenki i mówiły wierszyki, a w zamian otrzymały słodkie upominki, oraz pozowały do zdjęć z Mikołajem. Była to okazja do wzajemnej integracji, wspólnej zabawy, a dzieci zadowolone i uśmiechnięte wróciły do szkoły.


ksp Mława
Reklama

źródło i fot.SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x