Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święta tuż, tuż! Czas na pierniki!


13 grudnia w całej Szkole Podstawowej nr 7 zapachniało cynamonem, miodem, przyprawą korzenną. Uczniowie klas I-III spotkali się na wspólnych warsztatach zdobienia pierników. Podekscytowani zasiedliśmy przy świątecznie nakrytych stołach. Zapłonęły świeczki, bombki na choince połyskiwały wyjątkowo pięknie…Na stole pojawiły się pierniki – w kształcie Mikołaja, choinki, dzwoneczków, reniferów. Zaopatrzeni w materiały cukiernicze zabraliśmy się za ich dekorowanie. Ależ to była zabawa! Nikt z nas nie żałował kolorowego lukru, posypki, błyszczących koralików. W końcu im bardziej udekorowane, tym ładniejsze, no…i słodsze! Poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Szkoda, że święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku!

Źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500