Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława rywalizuje w konkursie na najpiękniejsze iluminacje


Można oddawać głosy na nasze miasto w konkursie ogłoszonym przez Grupę Energa „Świeć się z Energą”. Miasto i jego mieszkańcy mogą wygrać nagrody przeznaczone na cele charytatywne – wystarczy tylko wysłać zdjęcie mławskich iluminacji i zgłosić je w kategorii „Moje Miasto” lub oddać głos na inne mławskie zdjęcie umieszczone w galerii społecznej.

Jak wziąć udział w tym plebiscycie? Wystarczy wejść na stronę http://www.se.pl/swiecsie i postępować zgodnie ze wskazówkami. Można zgłosić swoje zdjęcie, albo wejść do galerii społecznej i oddać głos na Mławę. Im więcej zdjęć w galerii, tym większa wiarygodność pięknego rozświetlenia miasta i rosnące szanse Mławy na zwycięstwo.

Konkurs miast odbywa się w dwóch etapach, a zwycięzca każdego z nich jest wybierany drogą głosowania. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w zabawie. Każdy internauta może oddać raz dziennie głos na wybrane miasto. Głosowanie rozpoczyna się 13 grudnia i potrwa do 15 stycznia 2018 r. Niech Mława zostanie Świetlną stolicą Polski!

W puli nagród znalazły się fanty o łącznej wartości 200 000 złotych. Granty – 10 000 zł każdy – otrzymają miasta-mistrzowie świetlni każdego województwa. Na zwycięzcę finału ogólnopolskiego czekają dodatkowe nagrody o wartości 40 000 zł. Wszystkie mogą one przybrać formę pomocy dla domów dziecka, potrzebujących rodzin czy seniorów.

Plebiscyt realizowany jest przez Grupy Energa i ZPR Media (wydawca znanych tytułów, m.in. „Super Expressu”). Dotychczas w zabawie „Świeć się z Energą” wzięło udział 200 polskich miast, a ich mieszkańcy oddali łącznie na swoje miejscowości ponad 130 000 głosów! U ubiegłym roku laur zwycięstwa przypadł Zamościowi.

Źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
JFK
Gość
JFK

A to dlatego świeciły lampy w parku

karol
Gość
karol

życzę powodzenia