Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziś i jutro w Mławie Jarmark Bożonarodzeniowy


W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Państwa o nowych atrakcjach, które pojawią się w związku z wydarzeniem organizowanym w mieście 16 i 17 grudnia. Pierwszego dnia o godz. 14.00 serce miasta zacznie bić mocniej, i to nie tylko za sprawą wystawców, którzy już od godz. 10.00 będą czekali na mieszkańców ze swoimi towarami. Tego dnia najwięcej niespodzianek przygotowaliśmy dla dzieci.

W południowej pierzei Starego Rynku stanie świąteczna szopka ze zwierzętami. Dorosłych prosimy o zachowanie ostrożności, a dzieci o niedokarmianie milusińskich. Zapewne zobaczymy osiołki, owce, kozy, ale nie będą to jedyne atrakcje tego dnia. Najwięcej niespodzianek będzie czekać na dzieci. 16 grudnia na Stary Rynek wkroczą mega maskotki m.in. Shrek i Myszka Minnie. Podczas tegorocznego jarmarku pojawi się również święty Mikołaj, z którym będzie można wykonać pamiątkowe, świąteczne zdjęcie. Odważnym młodym mławianom proponujemy dodatkowo malowanie twarzy, włosów i zabawę z animatorami do godz. 18.00. Wystawione zostaną ponadto dwa stoiska z watą cukrową, a na zakończenie zaśpiewamy zapewne razem niejedną kolędę.

Przypominamy, że w sobotę o godz. 16.00 rozpocznie się oficjalna cześć naszego przedświątecznego miejskiego spotkania. Usłyszymy życzenia od Burmistrza Miasta Mława, a restauratorzy przygotują poczęstunek dla mieszkańców. Mamy nadzieję, że mławianie spędzą ten czas rodzinnie i poczują magię zbliżających się Świąt. Dobrą wiadomość mamy również dla tych osób, które chciałyby sprzedawać ozdoby i żywność na jarmarku, a do tej pory nie nadesłały formularza. Zgłoszenia od wystawców będziemy przyjmować jeszcze do piątku (15 grudnia) do godz. 12.00. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym pięknym lokalnym święcie.

16 grudnia 2017 r.

godz. 10.00-19.00 Jarmark Bożonarodzeniowy

godz. 14.00-19.00 Żywa szopka

godz. 14.00-18.00 Zabawy z animatorami oraz malowanie twarzy i włosów, mega maskotki, zdjęcie ze świętym Mikołajem, wspólne śpiewanie kolęd

godz. 16.00 Życzenia od Burmistrza Miasta Mława, poczęstunek przygotowany przez mławskich restauratorów

17 grudnia 2017 r.

10.00-19.00 Jarmark Bożonarodzeniowy

 źródło:MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500