Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej.Też możesz wesprzeć rehabilitację Marcina Breńskiego


Organizatorzy zapraszają w sobotnie popołudnie na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Turniej rozpoczyna się w sobotę 16 grudnia od godz 14.30 w Mławskiej Hali Sportowej.  Podczas imprezy zbierane będą środki na leczenie i rehabilitację dziennikarza i fana sportu Marcina Breńskiego.

Marcin Breński potrzebuje intensywnej i kosztownej rehabilitacji w związku z leczeniem powikłań po-udarowych jakie wystąpiły po operacji, którą przeszedł w olsztyńskim szpitalu. Pieniądze ze zbiórki prowadzonej w trakcie zawodów zostaną przeznaczone na jego leczenie i rehabilitację.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x