Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora „Pogodny Uśmiech”


Święta Bożego Narodzenia mamy już za pasem. Taki więc świąteczny nastrój towarzyszył wczorajszemu spotkaniu wigilijnemu w Klubie Seniora „Pogodny Uśmiech”.


Jak co roku seniorzy tego klubu spotkali się, by podzielić się opłatkiem i życzeniami w tym szczególnym w polskiej tradycji czasie. Potem zasiedli do świątecznego stołu, na którym nie zabrakło tradycyjnie dodatkowego nakrycia, dla niespodziewanego gościa. Był czas na wspólne śpiewanie kolęd, wspomnienia i przyjacielskie rozmowy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Helena
Helena
3 lata temu

Serdecznie dziękujemy!
Zdjęcia są naprawdę śliczne, każde idealnie oddaje nastrój chwili, jaka panowała przez cały piękny wieczór na spotkaniu opłatkowym. Życzymy Całej Redakcji Zdrowych i Spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x