Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rodzinne piernikowanie w Szkole Podstawowej nr 3


W Szkole Podstawowej nr 3 – zapachniało piernikami, a to wszystko za sprawą przedświątecznego spotkania…. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprosiły swoich bliskich na wspólne piernikowanie. Wszyscy z dużym zaangażowaniem, w miłej atmosferze dekorowali i ozdabiali świąteczne ciasteczka, oraz śpiewali kolędy. Kolorowe i pachnące pierniczki ozdobiły klasowe choinki. To  spotkanie było doskonałą okazją kultywującą świąteczną tradycję, ukazującą piękno Świąt Bożego Narodzenia, oraz okazją do wzmocnienia  więzi rodzinnych. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznych pierników i mile spędzony czas.

źródło i fot: SP nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500